Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Pracownia Ceramiczna Amfora to miejsce wyjątkowe. Pracownia działa w ramach Stowarzyszenia Amfora. Uczymy, jak z gliny stworzyć proste rzeczy użytkowe, takie jak misy, kubki, czy dzbany. Pokazujemy, jak uwolnić wyobraźnię i ulepić unikatowe przedmioty artystyczne własnego projektu. Pracownia zapewnia wszelkie potrzebne materiały -  szeroki wybór, mas i  szkliw ceramicznych, form gipsowych, koło garncarskie, piec do wypalania. Potrzebujesz jedynie odpowiedniego stroju, którego nie żal Ci będzie ubrudzić oraz … własnej weny. O resztę zadbamy razem, na miejscu.

Na warsztaty ceramiczne zapraszamy zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych. Od niedawna prowadzimy również  spotkania dla seniorów. Zajęcia mają charakter indywidualnej pracy, we własnym tempie, pod życzliwym okiem nauczycieli.

Nie stronimy od doświadczonych twórców,  szczególnie tych, którzy docenią walory gliny angielskiej. Amfora jest jedną z nielicznych pracowni w Warszawie, która sprowadza ten doskonały do wyrobu delikatnych przedmiotów materiał.

Dla osób zainteresowanych zorganizujemy także zajęcia grupowe. Nasza pracownia to znakomite miejsce na  „twórcze” urodziny,  czy spotkanie integracyjne, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zapraszamy!

Wspierają nas

Zadzwoń do nas