Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ranczo Czerwonka

Stowarzyszenie Amfora zaprasza seniorów 60 + na bezpłatne warsztaty ceramiczne. Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Projekt realizowany będzie do końca roku 2022. Warsztaty realizowane są w kilku lokalizacjach w powiecie makowskim.

Ranczo Czerwonka – Stowarzyszenie Amfora

Gminny Ośrodek Kultury w Karniewie

Remiza OSP w Szwelicach

Klub Parafialny w Szwelicach

Gminny Centrum Kultury w Rzewniu

Klub Seniora  Strachocin Nowy

Gminny Ośrodek Kultury w Krasnosielcu

Warsztaty ceramiczne to nic innego jak nauka rzemiosła ceramicznego. Podczas warsztatów będziemy tworzyć artefakty ceramiczne (misy, talerze, kubki czy rzeźby). Uczestnicy poznają podstawowe techniki wytwarzania ceramiki. Wszystkie wykonane prace będą w pełni użytkowe. Wszystkie prace będą wypalane w sposób tradycyjny ale część w technice raku. Jest to widowiskowa technika wypału ceramiki. Materiał filmowy z takiego wypału znajduje się na naszej stronie: https://pracowniaceramiczna.com.pl/warsztaty/pikniki.html

 

W związku z tym, że zajęcia prowadzimy w różnych lokalizacjach terminy zajęć umawiane są na bieżąco. Ranczo Czerwonka jest to nieruchomość Stowarzyszenia Amfora i znajduje się w miejscowości Czerwonka Włościańska. Czerwonka Włościańska znajduje się w gminie Czerwonka powiat makowski w odległości 10 km od Makowa Mazowieckiego. Naszą nieruchomość nazwaliśmy Ranczo Czerwonka, która jest świetnie zlokalizowana ponieważ znajduje się przy asfaltowej drodze w centrum gminy w odległości 500 metrów od urzędu gminy, szkoły podstawowej, gminnego ośrodka kultury, przychodni lekarskiej i nowopowstałego supersamu Dino. Na terenie naszego Rancza nie ma żadnych barier architektonicznych, które utrudniałyby poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Warsztaty weekendowe będą prowadzone w formie całodniowych plenerów. Podczas warsztatów zapewniamy napoje (kawa, herbata, woda i soki), natomiast jedzenie każdy musi zorganizować we własnym zakresie. Na miejscu dostępna będzie kuchenka elektryczna i mikrofalowa.. Na naszym terenie dostępna jest normalna toaleta z umywalnią. Nasza nieruchomość nie ma jeszcze numeru ale znajduje się pomiędzy numerem 27 i 29. Po wszelkie informacje proszę dzwonić pod numer 692873375 lub pisać na sce.amfora@gmail.com. Obowiązują zapisy.

Podany link wskazuję dokładną lokalizację: https://goo.gl/maps/h8xCvSxAMALviZNCA

 

Plenery ceramiczne w Czerwonce Włościańskiej

Warsztaty ceramiczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu.

Wspierają nas

Zadzwoń do nas