Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ceramika rodzinna

Jesteś zainteresowany/a warsztatami ceramicznymi?
Zapoznaj się z naszą ofertą.

Stowarzyszenie Amfora, ul. Dzielna 1, 00-162 Warszawa, telefon: 692 873 375

Skontaktuj się z nami!
Sobotnie warsztaty rodzinne
 

Sobotnie warsztaty rodzinne

Uwaga zmiana organizacyjna. Od pierwszego kwietnia obowiązują zapisy i nowe zasady.

 1. Warsztaty odbywają się w godzinach: 12:00 -13:00, 13:10 - 14:10 i 14:20 - 15:20.
 2. Koszt za każdą rozpoczętą godzinę zajęć  wynosi 25 zł od dziecka i 30 zł od osoby dorosłej.
 3. W pracowni mogą przebywać tylko osoby uczestniczące w warsztatach.
 4. Zajęcia należy zakończyć punktualnie o czasie na jakim jest się zapisanym.
 5. Zapisy odbywają się poprzez aktywny arkusz Google: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10WYC5wVQP7DE-zQ25pQV6qD_3wmot49u0tQmRdbhGIE/edit#gid=0
 6. Opłata za warsztaty obowiązuje za wszystkie osoby przebywające w pracowni. Opłata nie dotyczy tylko jednego opiekuna do dziecka w wieku do lat 8 dla jednej rodziny.
 7. Osoby, które zapiszą się na zajęcia, a nie przyjdą zobowiązane są do poniesienia opłaty. W przypadku braku opłaty nie będzie możliwości zapisania się na kolejne zajęcia do czasu uregulowania zaległości.
 8. Każdy uczestnik na dzień przed zajęciami sobotnimi, czyli do piątku, może bez konsekwencji zrezygnować z zajęć. W tym celu powinien wypisać się z tabeli i wysłać informację o rezygnacji na adres sce.amfora@gmail.com. Przy rezygnacji z zajęć w sobotę do godziny 10:00 obowiązuje opłata w wysokości 50 %. Rezygnacja z zajęć po godzinie 10:00 nie zwalnia z opłaty.
 9. Wykonane prace należy odebrać lub dokończyć w ciągu miesiąca.
 10. Prace nieodebrane w ciągu miesiąca są rozdawane lub podlegają recyklingowi.
 11. Uczestnik zajęć, który nie odbierze swoich prac w terminie nie będzie domagał się ich zwrotu.
 12. Każdy uczestnik zajęć ma obowiązek zostawić po sobie porządek, umyć narzędzia i odłożyć je na miejsce.
 13. W jednej sali może być maksymalnie 5 osób na warsztatach.
 14. W przypadku liczniejszej rodziny czy grupy w sali może przebywać tylko ta grupa.
 15. Każdy uczestnik warsztatów ma obowiązek podpisać swoje prace żółtą farbą i wpisać się na listę sobotnich warsztatów.
 16. Przy wejściu prosimy o pomiar temperatury, wystarczy przyłożyć nadgarstek oraz zdezynfekować ręce.
 17. W pracowni prosimy o zachowanie dystansu w stosunku do innych uczestników. Rodzice czy opiekunowie mają obowiązek dopilnować, aby dzieci nie zakłócały pracy innym uczestnikom.

 

Aby korzystać samodzielnie z arkusza do zapisów należy posiadać konto w Google i wysłać prośbę o dostęp. System nad tym ma kontrolę i robi się to poniekąd automatycznie. Jeżeli ktoś ma problemy z taką formą może zapisać się poprzez maila: sce.amfora@gmail.com. Ta forma zapisów nie gwarantuje nam miejsca ponieważ sale mogą być już zajęte. Przy rezerwacji miejsca poprzez maila należy czekać na potwierdzenie rezerwacji. Jeżeli jesteśmy zapisani na godzinę np. od 12:00 do 13:00 to proszę tak rozplanować swoje działania aby wyjście nie zabrało nam więcej niż 5 minut tak aby nie mijać ani nie kontaktować się z kolejnymi osobami. Tabelka do zapisów umożliwia nam zapis tylko 5 uczestników w jednej sali na każdą z dostępnych godzin (opiekun dziecka + dziecko traktowani są jako jeden uczestnik zajęć, wpisują się w tabeli do zapisów w tej samej pozycji). W przypadku jednej większej rodziny czy grupy w tabelce można wpisywać uczestników obok siebie. Bez względu na liczebność grupy, czy to będą 3 osoby czy 5, tylko jedna osoba może być traktowana jako opiekun i nie ponosi opłaty. Opiekun jest to osoba, która tylko wspomaga pracę dziecka. W przypadku kiedy osoba dorosła wykonuje swoje prace podlega normalnej opłacie. Grupa wpisuje się we wszystkich polach od 1 do 5 w godzinach, w których rezerwuje salę. Wpisywać należy się tylko w polach niebieskich. Wpisując się do tabelki prosimy o zaznaczenie czy jest to osoba dorosła, dziecko czy opiekun (np. Marta O. – opiekun ). W tabeli wystarczy podać swoje inicjały prosimy jednak o informację mailową jakimi inicjałami czy skrótami będziecie się Państwo posługiwać. Wszelkie utrudnienia wynikają z obecnej sytuacji epidemicznej. Na potrzeby sobotnich warsztatów została utworzona grupa na Facebooku https://www.facebook.com/groups/1405358063160707

Wszystkich, którzy samodzielnie będą zapisywać się na warsztaty prosimy dodatkowo o zamieszczanie informacji na tej grupie odnośnie zwalniania rezerwacji. Jeżeli z jakiś przyczyn niezależnych od nas warsztaty nie będą się mogły odbyć również pojawi się tutaj informacja. Każdy uczestnik sobotnich warsztatów akceptuje powyższy regulamin i zobowiązuje się do jego stosowania.

Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

Wspierają nas

Zadzwoń do nas